Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wy politykujecie, a ja czekam na nowe obiekty turystyczne. Z chęcią posiedzę w altanie finanowanej przez Fundację, mam nadzieję, że będzie otwarta dla wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już wiem dlaczego na dolnymśląsku mówią na nas wku...iona azja, jeśli tutaj nic nikomu nie pasuje... i tylko się jątrzy i narzeka... Amen Panowie i Panie....144 komentarzy już wystarczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może wiecie czym zajmowali się magowie wcześniej zanim nam tu w Spiczynie określili kierunek rozwoju ? Czy Zenek "Gender" to też jest od Was ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak już o szlaku mowa i o działalności koleżków z PIS to proszę mi wyjaśnić jakim prawem Pan Wojciechowski radny wojewódzki dwa razy był na wizycie studyjnej jeśli regulamin jasno tego zabraniał, może się czepiam ale na jego miejsce mógłby pojechać ktoś kto w konsekwencji obserwacji mógłby skorzystać z dotacji i otworzyć własny biznes. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak już o szlaku mowa i o działalności koleżków z PIS to proszę mi wyjaśnić jakim prawem Pan Wojciechowski radny wojewódzki dwa razy był na wizycie studyjnej jeśli regulamin jasno tego zabraniał, może się czepiam ale na jego miejsce mógłby pojechać ktoś kto w konsekwencji obserwacji mógłby skorzystać z dotacji i otworzyć własny biznes. 
jaki biznes własny? ten Szlak powinien nazywać się nie Sobieskiego tylko "Szlak Marnotrawstwa" tu nie ma rachunku ekonomicznego tu jest jedna wielka ściema poczytaj sobie ich publikacje jedno wielkie wodolejstwo te same zwroty "klucze" pojawiają się co drugą linijkę, nikt nie widzi tu potencjału turystycznego tylko oni go dostrzegli ŚCIEMA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by nie patrzeć ktoś z tego skorzystał (nie mówię w tej chwili o zespołach w poszczególnych gminach) jednak mając na względzie całkowity koszt projektu i kwoty przeznaczone na dofinansowania można śmiało mówić, że obsługa naborów i całej machiny kosztowała więcej niż środki przeznaczone na rzecz która miała być kluczową czyli dofinansowania dla nowych i istniejących przedsiębiorstw. Po ostatnim naborze nabrałem przekonania, że szlak promuje marnotę i obciachowość, nie myśli się o przyszłości i rozwoju tylko działaniach tu i teraz najlepsze są festyny gdzie występują Suche Komnaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to polskie. Jak pies ogrodnika. "Sam nie zje i drugiemu nie da". Ludzie bierzcie się do roboty i dzialajcie zamiast tylko narzekac i wytykac. Podobno bedzie jeszcze nabór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to polskie. Jak pies ogrodnika. "Sam nie zje i drugiemu nie da". Ludzie bierzcie się do roboty i dzialajcie zamiast tylko narzekac i wytykac. Podobno bedzie jeszcze nabór.
kolejny nabór dla swoich ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te certyfikaty w Piaskach ja bym rozliczył, może Pani redaktor wytłumaczy zjawisko tego beznadziejnego przedsięwzięcia i za co ci ludzie biorą pieniądze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co? za bardzo ciężką pracę przy certyfikacji (tak swoją drogą ciekawe ile zostało wydanych certyfikatow do tej pory i podzielić to na kwotę wydaną na zespół  myślę, że zaradni Szwajcarzy złapali by się za głowę.   
Jakie to polskie. Jak pies ogrodnika. "Sam nie zje i drugiemu nie da". Ludzie bierzcie się do roboty i dzialajcie zamiast tylko narzekac i wytykac. Podobno bedzie jeszcze nabór.
  Dla mnie to normalna rzecz w demokracji, że jeśli widzimy jak ktoś ewidentnie w majestacie prawa działa niezgodnie z zasadami chociażby moralnymi to o tym mówimy i piętnujemy takie zachowania. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja znikają dalej komentarze. Nie ma komentarza zamieszczonego przez pracownika Starostwa powiatowego w Świdniku pana Grzegorza Zalewskiego. Przypomnę, że Pan Grzegorz zanim trafił do starostwa pracował w piaskach w osławionej certyfikacji sobieskiego. Nie ma też komentarza proszącego o wyjaśnienie jak Pan Zalewski został zatrudniony w starostwie. Ciekawe ile jeszcze nieprzychylnych PSL i PO komentarzy zostało usuniętych. Zainteresowanym proponuje robić zrzuty ekranu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to na pierwszy rzut oka wygląda na próbę przejęcia całkowitej kontroli przez zielonych a jak to zrobią to wtedy dopiero będzie się działo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie chcą przejąć kontrolę nad fundacją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooooooooo.... Pan Ł.Janulewicz. Stary przekret. krętacz i sępiarz. Mam nadzieję że dobiora się kretynowi do dupy. Frajernia z Fundacji ciągnie dla swoich. Jedna wielka rodzina kurewska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No własnie, a dlaczego nie było zapisu? Ponieważ "z góry było wiadomo", że osoby "związane z fundacją" złożą wniosek. Proszę Kolego zauważyć, że regulamin wszelkich konkursów jest obwarowany zapisem, iż "Uczestniczyć w Konkursie nie mogą:pracownicy lub współpracownicy Organizatora, a także członkowie ich najbliższych rodzin, osoby wchodzące w skład Komisji, a także członkowie ich najbliższych rodzin, pracownicy lub współpracownicy Zleceniodawcy oraz członkowie ich najbliższych rodzin." Z tego wynika, iż fundacja wiedziała, że członkowie fundacji i/lub ich rodziny złożą wniosek... Teraz szanowny Pan podkreśla, że nie było o tym mowy w regulaminie, to "bujać się" - w sądzie miałby rację, ale niesmak pozostał. Ciekaw jestem czy w regulaminie na przyjmowanie wniosków na lata 2015 - 2020 również został pominięty zapis o "niebraniu udziału pracowników i ich rodzin"? pewnie nie, zatem należy się spodziewać, że za rok, 2, 5 temat powróci. Zatem niech się Szanowny Pan nie dziwi, że komentarze są niepochlebne, skoro świadomie w regulaminie nie umieszczono zapisu, który w/w. Fundacje, instytucje publiczne działają na inncyh prawach niż prowadzenie przysłowiowego "sklepu", tutaj ma być przejrzystość, transparentność, a argument "przecież to dla dobra regionu i jego uatrakcyjnienia" to jak słynna wypowiedź Lecha Wałęsy, że każdy otrzyma 100 milionów. Puenat na przyszłość - robisz projekt, to trzymaj rodzinę, kumpli, znajomych z dala od niego.
Brat jest najbliższą rodziną, sistra cioteczna już nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zostać Prezesem Fundacji przyznającej dotacje dla przedsiębiorców??? Odpowiedź być żołnierzem, pistoletem Sobonia dodatkowo sąsiadem i przyjacielem pana Deca byłego sekretarza gminy Mełgiew i syna wieloletniej niezastąpionej urzędniczki tejże gminy. Poprzednie doświadczenie archiwista w UM Świdnik!!!!!! I ktoś taki ma prawo decydować o milionach dla przedsiębiorców? Brawo PIS ładnych macie frontmenów nie ma co ;)
Łukasz Reszka jest kierownikiem zespołu fundacji. Prezes to zupełnie inne stanowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.kurierlubelski.pl/artykul/3357389,lubelszczyzna-nepotyzm-i-kumoterstwo-w-arimr,id,t.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.kurierlubelski.pl/artykul/3357389,lubelszczyzna-nepotyzm-i-kumoterstwo-w-arimr,id,t.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dawna wiadomo że nad dotacjami z Sobieskiego niema żadnej kontroli a kasa idzie głównie na zagraniczne wycieczki dla koordynatorów projektów, pracowników gmin i ich rodzin. Gdyby sprawdzić prawidłowość wszystkich projektów to ponad połowa powinna być zwrócona. Podobno Sobieski się kończy a zaczyna Polesie u mnie w gminie jest 4 osoby które się tym zajmuje jedna wielka żenada, zamiast ze sobą współpracować to rywalizują. Szkoda na takie rzeczy kasy. Rozumiem że jak jest okazja to się korzysta ale żeby aż takie przekręty robić. Np: gość dostał z Sobieskiego kasę na ZAKŁAD POGRZEBOWY po 3 miesiącach zwinął interes i chodzi śmiejąc się że została mu niezła sakiewka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ot cały PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...